Bestuur

Bestuur/vergaderzaal

Heb je een vraag?

Vul het contactformulier in op pagina contact.

Mocht je toch een vraag hebben aan onderstaande personen, stuur een email. Algemene vragen kunnen naar info@pentawinterswijk.nl

 

Bestuur:

Voorzitter

Claudia Sambergvoorzitter@pentawinterswijk.nl

Secretariaat

Janine Stuivenberg
Hermien Navis

secretaris@pentawinterswijk.nl

Penningmeester(s)Mark Smit (penningmeester)
Marlies Arendsen (salarisadministratie)
Wilma Tieleman (contributiezaken)

penningmeester@pentawinterswijk.nl
salarisadministratie@pentawinterswijk.nl
contributie@pentawinterswijk.nl

Algemene bestuursleden

Heidy Assink (vice voorzitter)
Gerben Stemerdink (techniek en ICT)

heidyassink@pentawinterswijk.nl
sponsoring@pentawinterswijk.nl 

 

Coördinatoren:

Penta Winterswijk

Rene Eppingbroek

tcturnen@pentawinterswijk.nl

Penta Dance Department

Tim Aafjes

dans@pentawinterswijk.nl

 

Commissies:

PR & Communicatie

Joshua Nijbroek

pr@pentawinterswijk.nl

Jeugdcommissie

Joshua Nijbroekjeugdcommissie@pentawinterswijk.nl
KledingcommissieMarieke ten Pas

kledingcommissie@pentawinterswijk.nl

Wedstrijdcommissie

Marieke ten Paswedstrijdcommissie@pentawinterswijk.nl 
Technische commissieHermien Navis

tc@pentawinterswijk.nl 

Ledenadministratie

Renate Schreursledenadministratie@pentawinterswijk.nl
VertrouwenspersoonJan Duursma
Monique Wieskamp

duursmaatjes@gmail.com
m.wieskamp@live.nl